http://www.ambulatorija.com
 
 
LT
RU
KONSULTACIJA DIAGNOSTIKA SVEIKATINGUMO PROFILAKTIKOS PROCEDŪROS
STUBURAS KITOS PROCEDŪROS

DIAGNOSTIKA GREVITRIN BACK LIFE FREESPINE ELPHA II 3000 KALNŲ ORAS HIH - 01 Bioptron

PATARIMAI - KAS ŽINO LIGŲ PRIEŽASTIS?

Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Organizacija paskelbė išvadas, iš kurių paaiškėja, kad iki 80 % visų žinomų žmogaus susirgimų tiesiogiai sukelia parazitai, arba jie yra jų funkcionavimo mūsų organizme priežastimi!

Visi gydytojai, nesvarbu kokiai specialybei jie priklauso, privalo pripažinti faktą, kad remiantis patologoanatominės praktikos tvirtinimais, 90 % išskrostų lavonų knibžda stambiais kirminais, paprastais ir vienaląsčiais mikroorganizmais.

Ne paslaptis, kad bronchinė astma dažnai yra parazitinės prigimties: susirgimo sukėlėjas yra kepenų parazitas – čiulpikas.Ne paslaptis, kad cukrinis diabetas, kai kuriais atvejais turi parazitines šaknis (gyvulėlių trematoda).
Ne paslaptis, kad egzema ir psoriazė – ligos, susijusios su silicio nepakankamumu, kurį naikina parazitai apsigyvenę žmogaus organizme.
Ne paslaptis, kad sąnarių uždegiminių ligų startiniu vystymosi mechanizmu dažnai yra parazitai.
Ne paslaptis, kad paprastieji vienaląsčiai parazitai kenkia vaiko organizmui dar motinos įsčiose ir kovai su jais negalima vartoti nei antibiotikų, nei švitinimo, nei operacijų.

Parazitai iššaukia žmogaus organizmo alergiją, sumažina  pasipriešinimą infekciniams susirgimams, sudaro polinkį chroniškiems susirgimams, susilpnina imuninės sistemos darbą, o taip pat sumažina vakcininės profilaktikos efektyvumą.

Žmogus gali būti daugiau nei 2000 parazitų tipų „savininku“, nuo smulkiausių mikroorganizmų iki metro ilgio kirmėlių. Parazitai gyvena ne tik tiesiojoje žarnoje – juos galima rasti bet kurioje kūno dalyje: plaučiuose, kepenyse, raumenyse, sąnariuose, skrandyje, stemplėje, smegenyse, kraujyje, odoje ir net akyse.

Žmonės, nežinantys apie lėtai prasidedančias parazitines ligas, nesupranta fakto, kad naminiai gyvūnai yra tiesioginiai didelio kiekio parazitų, kuriuos jie palieka visur namie ir užkrečia šeimininką, nešiotojai. Paprastai jokių specialių priemonių dėl parazitų pasklidimo nėra imamasi arba tų priemonių neužtenka.

Deja, šiuolaikiniai infekcionistai negali tradicinių diagnostinių metodų pagalba pilnavertiškai ištirti žmogaus. Kiekvienas gydytojas paskiria įvairių vaistų, kurie ne visada gali susidoroti su ligos priežastimi, o tik „paslepia“ ligos simptomus į organizmo vidų.

Pagrindiniai parazitų buvimo simptomai:

 • beveik visi chroniški susirgimai,
 • žarnyno ir skrandžio disfunkcija,
 • depresinės būklės,
 • depresijos būkles,
 • svorio ir medžiagų apykaitos sutrikimai,
 • sąnarių ir raumenų skausmai,
 • chroniškas nuovargis
 • imuninės sistemos darbo sutrikimai,
 • alergijos, anemija,
 • padidėjęs jautrumas orų permainoms,
 • probleminė oda,
 • dantų grikšėjimas,
 • miego sutrikimai,
 • uždegimai, karpos, granuliomos ir kt.

Jau gimdymo namuose moterys ir naujagimiai dažnai užsikrečia stafilokokais, chlamidijomis, trichomonais ir kitomis infekcijomis. Pagal dažninės - rezonansinės diagnostikos duomenis, 97 % gyventojų yra užkrėsti parazitais, ypač aukštas užsikrėtimo lygis askaridėmis, spalinėmis ir visomis kaspinuočių formomis. Grybelių infekcijomis užkrėsta daugiau nei 25 % gyventojų.

Pagal duomenis iš skirtingų Rusijos regionų, 70 % ištirtų pacientų yra užkrėsti toksoplazmomis – smulkiausiais parazitais, gyvenančiais galvos smegenyse. Tai intraląsteliniai parazitai, naikinantys galvos smegenų ląsteles, o taip pat gyvenantys vidaus organuose, raumenyse ir limfmazgiuose. Užsikrečiama nuo katinų, šunų, paukščių, o taip pat per žemės ūkio gyvulių pieną. Nėštumo metu užsikrečia ir būsimas kūdikis, kadangi infekuotos moters placenta negali kovoti su toksoplazmų prasiskverbimu.

Ir tai tik vienas iš pražūtingo parazitų poveikio pavyzdžių. Per gyvenimą žmogus kontaktuoja su galybe kenksmingų mikroorganizmų ir jais užsikrečia. Atrodo, susidaro situacija be išeities – mes esame priversti susitaikyti su šia „nepageidaujama kaimynyste“, kuri reikšmingai prastina šiuolaikinio žmogaus gyvenimo kokybę.


KOMENTARAI

KODĖL PAS MUS?!

Tatjana Cervonaja

6 PRIEŽASTYS KODĖL JUMS BŪTINA APSILANKYTI PAS MUS

 1. SUŽINOSITE APIE SAVO SVEIKATĄ! Jums panorėjus atliksime funkcionalią viso organizmo ir stuburo būklės...

KAS ŽINO LIGŲ PRIEŽASTIS?

Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Organizacija paskelbė išvadas, iš kurių paaiškėja, kad iki 80 ...

 
 
 
© Visos teisės saugomos, 2009 "Gyvenimas be vaistų". Dizainas: ”Reklamos gama”. Sprendimas: UAB "Komsena"