http://www.ambulatorija.com
 
 
LT
RU
KONSULTACIJA DIAGNOSTIKA SVEIKATINGUMO PROFILAKTIKOS PROCEDŪROS
STUBURAS KITOS PROCEDŪROS

DIAGNOSTIKA GREVITRIN BACK LIFE FREESPINE ELPHA II 3000 KALNŲ ORAS HIH - 01 Bioptron

APIE MUS

 

Tatjanos Červonajos individuali įmonė

Registruota Klaipėdos m. savivaldybėje

Įmonės kodas 141815454

Lic. Nr. 2682


          Visas mūsų gyvenimas – nesibaigianti kova už išgyvenimą. Vaikydamiesi žemiškos gerovės, dažnai pamirštame patį svarbiausią dalyką – savo sveikatą. Net jei gamta apdovanojo gera sveikata, kartais mums paprasčiausiai reikia pagalbos ir palaikymo. 1999 m. mūsų įkurta ambulatorija „Gyvenimas be vaistų“ – reali pagalba ir palaikymas, rūpinimasis jūsų sveikata, siekiant užtikrinti pilnavertį sveiko žmogaus gyvenimą, GYVENIMĄ BE VAISTŲ.
         
Savo pacientams mes padedame kovoti su negaliomis, kurių neįmanoma įveikti įprastais medikamentais. Kartais būtina tiesiog sustiprinti organizmą, atsipalaiduoti, atsikratyti nesibaigiančio nuovargio. Patogiai jausdamiesi jaukioje aplinkoje, pas mus galėsite leisti sau psichologiškai sutvirtėti, norint visiškai pasveikti, tai taip pat svarbu, kaip pasitikėti gydytoju.
         
Mes sakome: „kiekvienas amžių tėkmėje sukurtas būdas žmogui gydyti, turi teisę egzistuoti! Svarbu, kad jis būtų teisingai parinktas, kai derinama keletas būdų, kad jie vienas kitam neprieštarautų, būtų neskausmingi, o kartu maksimaliai efektyvūs“. Jau pirmo seanso metu jums siūlysime ne vieną, kaip įprasta, o iškart keletą procedūrų. Mūsų „know how“ – tinkamai parinkti darbo praktikoje pasitvirtinusių veiksnių kompleksą, teigiamai veikiantį žmogaus organizmą. Čia viskas svarbu, pradedant nuo mūsų ambulatorijoje atliekamos stuburo ir viso organizmo sveikatos būklės diagnostikos iki procedūrų dažnumo ir sekos.
         
Skirtingai nuo tradicinėje mūsų šalies medicinoje įsišaknijusio požiūrio, pirmiausia kreipiame dėmesį ne į atskirus susirgimus, o į organizmą kaip visumą, ypatingą dėmesį skirdami stuburui.
         
Išminčiai save gydo anksčiau nei pasireiškia susirgimas. Laukti ligos, kad po to galėtum vartoti vaistus ar tikėtis sutrikimų  ir nieko nedaryti, - tai tas pats, kas jau ištroškus pradėti kasti šulinį, ar prasidėjus mūšiui griebtis kalti ginklą. Ar nebus per vėlu? Kartu su jumis mes siūlome elgtis išmintingai – atpažinti gręsiančių ligų apraiškas, atlikti profilaktiką.
         
Nesigirdami ir nežadėdami stebuklų, mes pripažįstame – kiekvieną dieną mes grąžiname žmonėms prarastą sveikatą, o svarbiausia gyvenimo skonį ir tikėjimą savo jėgomis.
         
„Gyvenimas be vaistų“ – ne įprasto suvokimo ambulatorija. Tai gyvenimo būdas, formuojantis įprotį sutarti su gamtos įstatymais. Kviečiame su pažadu - jokių „ateikite kitą kartą!“


Įrašykite aukščiau nurodytą patvirtinimo kodą*
* Būtina užpildyti

KODĖL PAS MUS?!

Tatjana Cervonaja

6 PRIEŽASTYS KODĖL JUMS BŪTINA APSILANKYTI PAS MUS

 1. SUŽINOSITE APIE SAVO SVEIKATĄ! Jums panorėjus atliksime funkcionalią viso organizmo ir stuburo būklės...

KAS ŽINO LIGŲ PRIEŽASTIS?

Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Organizacija paskelbė išvadas, iš kurių paaiškėja, kad iki 80 ...

 
 
 
© Visos teisės saugomos, 2009 "Gyvenimas be vaistų". Dizainas: ”Reklamos gama”. Sprendimas: UAB "Komsena"