http://www.ambulatorija.com
 
 
LT
RU
KONSULTACIJA DIAGNOSTIKA SVEIKATINGUMO PROFILAKTIKOS PROCEDŪROS
STUBURAS KITOS PROCEDŪROS

DIAGNOSTIKA GREVITRIN BACK LIFE FREESPINE ELPHA II 3000 KALNŲ ORAS HIH - 01 Bioptron

FREESPINE


 

FREESPINE – yra unikalus nugaros treniruoklis, neturintis analogų pasaulyje. 2006 m. Tarptautinėje išradimų parodoje Ženevoje apdovanotas bronzos medaliu, užpatentuotas JAV, Didžiojoje Britanijoje, Kinijoje ir kt. šalyse.

 

 

FREESPINE - sportinis treniruoklis, skirtas stuburo raumenų ir sąnarių mankštinimui ir stiprinimui.

 

I.I. Mečnikovo vardo Valstybinėje Sankt-Peterburgo medicinos akademijoje atlikti klinikiniai FREESPINE tyrimai, vadovaujant profesoriui A.I. Lapotnikovui, patvirtino aukštą FREESPINE  efektyvumą, vykdant labiausiai paplitusių nugaros ir juosmens dalies problemų profilaktiką ir reabilitaciją.  

         Skirtingai nuo gerai žinomų treniruoklių FREESPINE treniruoklis turi ilgą naudingų savybių ir privalumų sąrašą.

         Treniruotės metu FREESPINE  treniruoklis užtikrina natūralią horizontalią stuburo padėtį, biomechaniškai palankią kojų ir rankų judėjimo trajektoriją ir natūralią dinamišką stuburo raumenų ir sąnarių sąveiką, kas padeda efektyviai suaktyvinti atstatomuosius savireguliuojančius procesus atraminėje judamojoje sistemoje.

 

Pradėjus naudoti treniruoklį, iš pradžių jauti tarsi plauktum arba vaikščiotum ore. 

         Paprastai atliekami pratimai – šuoliavimas/šokinėjimas ir žingsniavimas – su FREESPINE treniruokliu mankština stuburą trimis kryptimis. Stuburas lankstomas vertikalioje ir horizontalioje plokštumose. Tarpslanksteliniai diskai cikliškai suspaudžiami ir ištempiami, į darbą įtraukiami beveik visos besitreniruojančio žmogaus pagrindinės raumenų grupės, įskaitant gilius nugaros raumenis, o taip pat įstrižiniai ir skersiniai stuburo raumenys ir raiščiai, atstatoma teisinga natūrali rankų ir kojų judesių koordinacija.

Tuo tarpu tarpslanksteliniai diskai atleidžiami nuo gravitacinių apkrovų ir neigiamo poveikio, būdingo naudojantis bėgimo takeliais. 

Atliekant pratimus remiantis rankomis ir kojomis ir išlaikant pusiausvyrą, besitreniruojantis žmogus natūraliu būdu tolygiai apkrauna nugaros raumenis, kas padeda veiksmingai pašalinti raumenų disbalansą.   

                  

 

  

Klinikiniai tyrimai parodė, kad net po pirmos treniruotės su FREESPINE  atsiranda stabili stuburo raumenų balanso atstatymotendencija.         

Nugaros raumenų sutrikimas būdingas teniso ir golfo žaidėjams, kadangi žaidimo metu mostelėjimas ir smūgis į kamuolį sukelia vienpusę nugaros raumenų apkrovą.

          Papildomas treniruoklio privalumas sportininkams – efektyviai stiprinami krūtinės, rankų ir pečių juostos raumenys.

         FREESPINE treniruoklis užtikrina efektyvią juosmens skausmų profilaktika – praktika rodo, kad net tie, kas jį naudoja nereguliariai (1-3 kartus per savaitę po 5-10 minučių), paprastai nepatiria nugaros skausmų. Norint pasiekti stabilius teigiamus rezultatus, rekomenduojama treniruotis 3-4 kartus per savaitę po 2 kartus per dieną – 3 serijas po 3-5 minutes ryte ir 3 serijas po 3-5 minutes vakare.

          Visi čia nurodyti teigiami treniruočių rezultatai patvirtina treniruoklio efektyvumą ir įrodo, kad stuburo raumenys ir sąnariai stipriau reaguoja į pratimus, nugarai esant natūralioje-horizontalioje padėtyje. Tuo tarpu vyksta ne tik raumenų, raiščių ir sąnarių stiprinimas, bet ir aktyvaus dinamiško darbo metu mūsų sudėtinga stuburo raumenų ir sąnarių sistema „suranda ir priima“ natūralią, taisyklingą ir neskausmingą padėtį. Suaktyvėja kraujotaka ir medžiagų apykaitą stuburo smegenų nervų srityje. Dėl cikliško suspaudimo ir ištempimo treniruotės metu suaktyvėja medžiagų apykaita ir tarpslankstelinių diskų hidratacija, kad gerina jų elastingumą ir užkerta kelią druskų nusėdimui. Didėja slankstelių judėjimo diapazonas, gerėja bendras stuburo lankstumas.

         Treniruotės metu judant klubais, masažuojami vidiniai organai (įskaitant prostatą), aktyvuojasi kraujotaka ir medžiagų apykaitą neveikliose mažojo dubens srityse. Greitėja žarnyno peristaltika. Stiprėja pusiausvyros aparatas, gerėja padėties erdvėje suvokimas ir dinaminės pusiausvyros pojūtis. Žymiai pagerėja bendras kūno tonusas.

         Rankų ir kojų atramų mechaninė sinchronizacija leidžia judinti ir treniruoti traumuotas kojas rankų pastangomis.

 

Treniruočių su Grevitrin  ir FREESPINE treniruokliu derinimas reabilitacijos tikslais.

 

         Esant paprastoms nugaros skausmams be trapslankstelinės išvaržos, FREESPINE  gali pašalinti skausmus ir atstatyti nugaros darbingumą. Tačiau derinys: Freespine – Grevitrin – Freespine pagreitina sveikimo procesą.

         Prieš naudodami Grevitrin, atlikite 5-10 minučių lengvą treniruotę su FREESPINE treniruokliu, kuri sušildys raumenis ir sąnarius, aktyvuos kraujotaką ir medžiagų apykaitą stuburo srityje ir pagreitins stuburo atpalaidavimo ir ištempimo Grevitrin treniruoklyje efektą. Po Grevitrin naudojimo 5-10 minučių aktyvi treniruotė su FREESPINE  treniruokliu leis užfiksuoti ištempimo efektą, sutvirtinti nugaros raumenų korsetą naujoje natūralioje padėtyje.

         Esant tarpslankstelinei išvaržai, lengva patikrinti ar galima be skausmo naudoti FREESPINE  reabilitacijos tikslais. Užtenka šiek tiek pašliaužti, pavaikščioti keturiomis ir, jei tuo metu nejaučiate skausmo, galima pradėti treniruotis su  FREESPINE treniruokliu.

         Pirmus judesius treniruoklyje reikia atlikti labai atsargiai, kad pajustumėte neskausmingų judesių ribas. Vėliau, reguliariai ir atsargiai treniruojantis, galima plėsti neskausmingų judesių ribas.

         Verta pažymėti, kad tarpslankstelinės išvaržos susidarymas yra ilgai trunkantis procesas, ir atstatymo procesas taip pat negali būti greitas. Reikalingi reguliarūs ir nuoseklūs užsiėmimai su treniruokliu.

         Esant nugaros skausmams ir trapslankstelinei išvaržai virš 3-5 mm, kelios procedūros, kol nebus pašalintas skausmas, atliekamos taikant autogravitacinę terapiją (stuburo ištempimas savo svorio pagalba), Elfa3000 , it tik po to pacientui leidžiama treniruotis su FREESPINE  treniruokliu.  

 

  

 

KODĖL PAS MUS?!

Tatjana Cervonaja

6 PRIEŽASTYS KODĖL JUMS BŪTINA APSILANKYTI PAS MUS

 1. SUŽINOSITE APIE SAVO SVEIKATĄ! Jums panorėjus atliksime funkcionalią viso organizmo ir stuburo būklės...

KAS ŽINO LIGŲ PRIEŽASTIS?

Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Organizacija paskelbė išvadas, iš kurių paaiškėja, kad iki 80 ...

 
 
 
© Visos teisės saugomos, 2009 "Gyvenimas be vaistų". Dizainas: ”Reklamos gama”. Sprendimas: UAB "Komsena"