http://www.ambulatorija.com
 
 
LT
RU
KONSULTACIJA DIAGNOSTIKA SVEIKATINGUMO PROFILAKTIKOS PROCEDŪROS
STUBURAS KITOS PROCEDŪROS

DIAGNOSTIKA GREVITRIN BACK LIFE FREESPINE ELPHA II 3000 KALNŲ ORAS HIH - 01 Bioptron

GREVITRIN

Treniruoklis GREVITRIN

Stuburo problemoms spręsti rekomenduojame autogravitacinę terapiją. Tai metodas, leidžiantis jūsų stuburą ištempti ir taip sugrąžinti jam natūralią "metų nesuspaustą" būseną. Skirtingai nuo kitų ištempimo būdų (pvz. kabėjimo žemyn galva ant skersinio), autogravitacija treniruoklyje GREVITRIN netraumuoja!

Prieš išaiškinant autogravitacinės terapijos esmę, būtina pasakyti kelis žodžius apie stuburo ligų priežastis. Drąsiai galima teigti, jog nugaros skausmams, užklupsiantiems mus brandžiame amžiuje, pasmerkiame save jau tada, kai tik savarankiškai atsistojame ir pradedame vaikščioti ant dviejų kojų. Mūsų pačių kūno svoris, neištreniruoti raumenys, per dideli krūviai -  trys pagrindinės stuburo ligų vystymosi priežastys. Stuburas nėra tik vientisas kaulas. Tai sudėtinga sistema, susidedanti iš atskirų slankstelių ir tarp jų esančių stangrių diskų. Diskas – baltyminis žiedas, kurio viduje yra stangrus branduolys, turintis savyje glikozaminglikano medžiagų, priklausomai nuo išorinio poveikio, gebančių sugerti ir atiduoti vandenį.

Sveiko žmogaus slanksteliai yra išdėstyti tam tikru atstumu vienas nuo kito, esti pakankamai paslankūs, gerai aprūpinti maistinėmis medžiagomis, skysčiais. Kas gi vyksta metams bėgant? Raumenys susilpnėja, o kūno masė didėja, traukdama mus prie žemės. Slanksteliai po truputį artėja vienas prie kito, sumažėja jų  paslankumas, užsispaudžia nervų galūnės (dėl to prasideda staigūs skausmai), sutrinka mityba. Stangrus disko branduolys pradeda džiūti, plokštėja ir praranda savo ypatybes. Stuburas netenka skysčių ir maistinių medžiagų. Kai ilgą laiką nesiimama priemonių problemai spręsti, tai slanksteliai taip greitai artėja vienas prie kito, kad tarpslankstelinio disko firbrozinio žiedo plėvelė trūksta, formuojasi tarpslankstelinė išvarža ir ima skaudėti be perstojo. Jausdami skausmą, instinktyviai pradedame saugoti opią vietą, riboti  judesius. Kai taip elgiamės su stuburu, per laiką suauga stuburo kauliniai ir kremzliniai audiniai, keletas slankstelių susijungia į „vieną kaulą” ir jie tampa visiškai nepaslankūs. O jei dar kilnojam sunkumus, krepšius nešiojam vienoje rankoje, tai stuburas ne tik susitraukia, bet ir iškrypsta.

Visų šių problemų galima išvengti. Jei jūs jaunas, tai pasirūpinkite savo stuburu iš anksto. Išmokite teisingai, netraumuodami stuburo, kelti sunkumus. Stiprinkite stuburo raumenis (pavyzdžiui pradėkite plaukioti) ir darykite nesunkius stuburo tempimo pratimus pagal Niši gimnastiką. Jei problemų su stuburu jau turite, tai sprendimo būdą galite rinktis patį įvairiausią – nuo manualinės korekcijos iki chirurginio įsikišimo. Mes labiau rekomenduojame taikyti autogravitacinę terapiją. Ištempimo, kaip gydymo metodo, privalumai akivaizdūs, kadangi pašalina pagrindinę ligos atsiradimo priežastį.
Jūs atsigulate ant pagal jūsų ūgį sureguliuotos GREVITRIN kušetės ir ramiai ant jos ilsitės pusę valandos. Kaip matome paveikslėlyje, kušetės paviršių sudaro lygios teisingą stuburo formą atkartojančios briaunos. Jos lanksčios, ir kai jūs atsigulate ant jų, briaunos pasiskirsto išilgai kūno, galvos ir kojų kryptimi. Šitą tempiančiąją jėgą raumenys per odą perduoda stuburui. Jis išsitempia. Tempimo jėga nesukelia diskomforto, jūs jos beveik nejaučiate, nors  augate. Tempiama apie 10 % jūsų kūno svorio. Būtent tokia jėga nesukelia traumų ir tuo pat metu yra efektyvi.
Sveikas žmogus per pusvalandžio trukmės procedūrą išsitempia iki 1 cm. Stiprių stuburo iškrypimų atvejais ištempimas gali siekti ir 4 cm. Be ištempimų GREVITRIN tuo pačiu metu leidžia atlikti gilų, bet kartu tausojantį masažo seansą. Ant kušetės paviršiaus yra vibraciniai elementai. Šių elementų sukelta vibracinė  banga kartu su pašildymu leidžia maksimaliai atpalaiduoti ir sušildyti raumenis. Tai užtikrina efektyvesnį ištempimą ir gerą raumenų paruošimą švelniai manualinei korekcijai.

Grevitrin kušetės dėka vyksta aktyvi tarpslankstelinių diskų hidratacija, didėja diskų apimtys. Dėl to stuburas, o kartu ir visas žmogus paauga. Normalizuojasi stuburo kreivumas. Pastebėta atvejų, kai stuburas (žmogaus) po vienos procedūros pailgėja 10 - 20 mm ir daugiau. Atliekant ne vieną procedūrą, o visą kursą iš eilės, tuo pat metu atsakingai ir aktyviai formuojant nugaros raumenų korsetą, pvz. atliekant Niši gimnastiką arba miostimuliaciją, gautas tempimo efektas išlieka pastoviai.

Iš pirmo žvilgsnio, autogravitacinės terapijos kaip tempimo metodo pranašumai, nėra tokie akivaizdūs. Kodėl gi iš tikrųjų nepakabėti žemyn galva ant skersinio? Visų pirma, ištempimą kabant gali sau leisti tik  labai sveikas žmogus. Jei turite problemų dėl spaudimo, osteoporozės, tokie krūviai jums neleistini. Šiomis aplinkybėmis, visų stuburo dalių ištempimas bus nelygus. Esti dar daugybė būdų ištempti stuburą, bet jie greičiau primena „Prokrusto lovą”, kilpų, suėmimų sistemą ir t. t. Šie metodai turi papildomą jėgos poveikį, o ten kur jėga, visada yra galimybė jos neapskaičiuoti ir susižeisti.

Mūsų siūlomas ištempimo metodas paprastas, o kartu efektingas ir saugus. Tačiau reikia pažymėti, kad vien ištempti stuburą ir sugrąžinti jam fiziologinę taisyklingą formą yra maža. Tiek pat svarbu ištempimo efektą užfiksuoti. Jau kitą dieną po pirmos ištempimo procedūros, jūsų ūgis sugrįš į pradinę padėtį, buvusią iki gydymo pradžios. Nieko nuostabaus. Kad ištempimo efektas išliktų, reikia sutvirtinti raumenis naujoje, taisyklingoje padėtyje. Tam mūsų ambulatorijoje yra parengtas visas procedūrų kompleksas, sekantis po ištempimo: įvairūs masažai, miostimuliacijos, gimnastikos užsiėmimai su instruktoriumi ir kt. Kompleksas buvo sudarinėjamas ilgus metus, kad būtų išgautas maksimalus efektas, kad galėtume ramiai, be traumų ir pasekmių, grąžinti jūsų stuburą į sveiką būseną.


 Treniruoklis GREVISLADER

 Jo naujoviškumą lemia galimybė autogravitaciniu būdu ištempti kaklo slankstelius ir padėti išspręsti problemą dėl dažnai sutinkamo vertebrobaziliarinio (smegenų kamieno) nepakankamumo sindromo.*
Be to, GREVISLADER (1 pav.) leidžia pagerinti judėjimo segmentus visame stuburo medyje, o tai gerina ir visą bendrą organizmo funkcinę būklę.

GREVISLADER – efektyvus saugus naujos kartos treniruoklis, taupantis jūsų laiką, pinigus, o svarbiausią - sveikatą!* Vertebrobaziliarinio nepakankamumo sindromas tipiškai pasireiškia galvos svaigimu, svirduliavimu, klausos pablogėjimu, dizartrija, ryjimo sutrikimais, priepuoliais su lydinčiais sąmonės praradimais, regos lauko susiaurėjimu, judėjimo ir pojūčių išsibalansavimu, atminties sutrikimais, apatija, inciatyvos praradimu...

KODĖL PAS MUS?!

Tatjana Cervonaja

6 PRIEŽASTYS KODĖL JUMS BŪTINA APSILANKYTI PAS MUS

 1. SUŽINOSITE APIE SAVO SVEIKATĄ! Jums panorėjus atliksime funkcionalią viso organizmo ir stuburo būklės...

KAS ŽINO LIGŲ PRIEŽASTIS?

Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Organizacija paskelbė išvadas, iš kurių paaiškėja, kad iki 80 ...

 
 
 
© Visos teisės saugomos, 2009 "Gyvenimas be vaistų". Dizainas: ”Reklamos gama”. Sprendimas: UAB "Komsena"