http://www.ambulatorija.com
 
 
LT
RU
KONSULTACIJA DIAGNOSTIKA SVEIKATINGUMO PROFILAKTIKOS PROCEDŪROS
STUBURAS KITOS PROCEDŪROS

DIAGNOSTIKA GREVITRIN BACK LIFE FREESPINE ELPHA II 3000 KALNŲ ORAS HIH - 01 Bioptron

DIAGNOSTIKA

Kompiuterinės ekspres diagnostikos sistema MEDISKRIN

 

 

 

Kompiuterinės ekspres diagnostikos sistema MEDISKRIN (medicininis patikrinimas) leidžia nuolat kontroliuoti žmogaus organizmo būklę be didelių išlaidų. MEDISKRIN aparatinės priemonės yra autonominės, mobilios ir kompaktiškos. Jos veikia nuo vidinių maitinimo šaltinių.

             Ši sistema grindžiama Nakatani matavimo schema – elektrometrija pagal 24 biologiškai aktyvias zonas, esančias ant rankų ir kojų. Diagnostikos algoritmai remiasi statistine medžiaga, sukaupta iš keliasdešimties tūkstančių pacientų, ir naudoja atskleistus vienareikšmius atitikimus tarp elektrometrijos „vaizdo“ (profilio) ir konkrečių funkcinių nukrypimų. Sistema sukurta remiantis kanoniniais klasikinės medicinos principais – didelio statistinės medžiagos kiekio sukaupimas, analizė ir apibendrinimas. Šiuo ji skiriasi nuo kitų Nakatani – panašių sistemų, pagrinde naudojančių formuluotes, paplitusias tradicinėje rytų medicinoje.

            Apatinė patikimumo riba sudaro 75%, t.y. iš keturių sistemos nustatytų ligų trys ligos patvirtinamos klinikiniais tyrimais. Atskirose ligų grupėse, tokiose kaip skrandžio ir žarnyno trakto arba širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, patikimumas sudaro virš 85% dėl didelio sukauptos statistikos kiekio. Kai kurios MEDISKRIN nustatytos ligos klinikinių tyrimų patvirtinamos su žymių pavėlavimu, kas leidžia kalbėti apie premorbidinę diagnostiką.

 

 

Visa gydytojui reikalinga informacija pateikiama jam įprastų ligų arba funkcinių nukrypimų formuluočių pavidalu. Yra pagalbinės diagramos ir žemėlapiai, kurie leidžia gydytojams daryti platesnes diagnostines išvadas, nei siūlo kompiuteris. Svarbu pažymėti, kad MEDISKRIN rodo tiksliausius rezultatus diferenciniuose (palyginamuosiuose) vertinimuose.

        Yra speciali integruota į programą ekspertų sistema, formuojantį paciento „individualų įvaizdį“ 5-6 matavimų pagrindu. Tolesni šio paciento patikrinimai rodo diagnostinius vertinimus, remiantis jo „individualiu įvaizdžiu“. Tai ypač patogu vertinant šiam pacientui taikomas gydomąsias procedūras, kad būtų galima nustatyti jų teigiamą arba neigiamą poveikį.

Sistemą sudaro intelektualinis matavimo prietaisas Jutiklis, programos ir PK skirta Duomenų Bazė. Jutiklis yra kompaktiškas mobiliojo telefono dydžio elektros matavimo prietaisas su mikroprocesoriumi, autonominis – gali atlikti matavimus nepriklausomai nuo kompiuterio.

Išvados: MEDISKRIN ekspres diagnostika, Nakatani metodas, elektrodermatografijos sistema yra visiškai nekenksminga ir neinvazinė, leidžia greitai ir efektyviai įvertinti skirtingų amžiaus grupių žmonių stuburo stulpo ir vidinių organų sistemų funkcinę būklę, įskaitant nėščiąsias moteris ir kūdikius, stebėti sveikatos būklės pasikeitimą. 

KODĖL PAS MUS?!

Tatjana Cervonaja

6 PRIEŽASTYS KODĖL JUMS BŪTINA APSILANKYTI PAS MUS

 1. SUŽINOSITE APIE SAVO SVEIKATĄ! Jums panorėjus atliksime funkcionalią viso organizmo ir stuburo būklės...

KAS ŽINO LIGŲ PRIEŽASTIS?

Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Organizacija paskelbė išvadas, iš kurių paaiškėja, kad iki 80 ...

 
 
 
© Visos teisės saugomos, 2009 "Gyvenimas be vaistų". Dizainas: ”Reklamos gama”. Sprendimas: UAB "Komsena"